Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Tabs
pl: Zakładki

en: medium
pl: średni

en: small
pl: mała

en: large
pl: duża

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Back to site
pl: Wróć do strony

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
