Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Tabs
uk: Вкладки

en: medium
uk: середній

en: small
uk: малий

en: large
uk: великий

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Back to site
uk: До сайту

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
