Twig Field (2.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Insert
ar: أدرج

en: Rows
ar: صفوف

en: Template
ar: القالب

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Variables
ar: المتغيرات

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder

en: Number of rows: @rows
ar: عدد الصفوف: @rows
