Twig Field (2.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Insert
ca: Insereix

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Rows
ca: Files

en: Template
ca: Plantilla

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: Number of rows: @rows
ca: Nombre de files: @rows
