Twig Field (2.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Display mode
el: Τρόπος εμφάνισης

en: Rows
el: Γραμμές

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: Number of rows: @rows
el: Αριθμός σειρών: @rows
