Twig Field (2.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: Rows
fi: Rivejä

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Variables
fi: Muuttujat

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder

en: Number of rows: @rows
fi: Rivien määrä: @rows
