Twig Field (2.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: Rows
hu: Sorok

en: Template
hu: Sablon

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Variables
hu: Változók

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Twig template
hu: Twig sablon

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: Number of rows: @rows
hu: Sorok száma: @rows
