Twig Field (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Rows
id: Baris

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Variables
id: Variabel

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Number of rows: @rows
id: Jumlah baris: @rows
