Twig Field (2.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Rows
lt: Eilutės

en: Template
lt: Šablonas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Variables
lt: Kintamieji

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
