Twig Field (2.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Insert
ro: Inserare

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Rows
ro: Rânduri

en: Template
ro: Șablon

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Variables
ro: Variabile

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Placeholder: @placeholder
ro: Substituent: @placeholder

en: Number of rows: @rows
ro: Numărul rândurilor: @rows
