Twig field (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Display mode
fa: نحوه نمایش

en: General
fa: عمومی

en: Template
fa: قالب

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Variables
fa: متغیرها

en: - Select -
fa: - انتخاب -
