Twig field (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Insert
he: הוספה

en: General
he: כללי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Variables
he: משתנים

en: - Select -
he: - בחירה -
