Twig field (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Insert
hr: Umetni

en: General
hr: Općenito

en: Template
hr: Predložak

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Variables
hr: Varijable

en: - Select -
hr: - Odaberi -
