Twig field (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Insert
et: Sisesta

en: General
et: Üldine

en: Template
et: Mall

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Variables
et: Muutujad

en: - Select -
et: - Vali -
