Twig Field (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: General
gl: Xeral

en: Template
gl: Modelo

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: - Select -
gl: - Seleccione -
