Twig Field (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Insert
be: Уставіць

en: General
be: Агульны

en: Rows
be: Радкі

en: Template
be: Шаблон

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Number of rows: @rows
be: Нумар радоў: @rows
