Twig Field (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Rows
sr: Редови

en: Template
sr: Шаблон

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Placeholder
sr: Резервисано место
