Twig Field (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: General
jv: Umum

en: Rows
jv: Baris

en: Default value
jv: Biji gawan

en: - Select -
jv: - Pilih -
