Twig Field (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Rows
eo: Vicoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Variables
eo: Variabloj

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
