Twig Field (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: General
ps: ټوليز

en: Rows
ps: کتارونه

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: - Select -
ps: - غوره -
