Twig Field (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Insert
sk: Vložiť

en: General
sk: Všeobecné

en: Rows
sk: Riadky

en: Template
sk: Šablóna

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Variables
sk: Premenné

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder
