Twig UI Templates (1.0.0-rc2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Insert
be: Уставіць

en: Theme
be: Тэма

en: Select a theme
be: Выбраць тэму

en: Filters
be: Фільтры

en: Template
be: Шаблон

en: Themes
be: Тэмы

en: Apply
be: Ужыць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
