Twig UI Templates (1.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Filters
bg: Филтри

en: Template
bg: Шаблон

en: Template name
bg: Име на шаблона

en: Themes
bg: Теми

en: Apply
bg: Търси
