Twig UI Templates (1.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Insert
et: Sisesta

en: Theme
et: Teema

en: Clone
et: Klooni

en: Filters
et: Filtrid

en: Template
et: Mall

en: Template name
et: Malli nimi

en: Themes
et: Teemad

en: Apply
et: Rakenda

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Machine Name
et: Masinnimi
