Twig UI Templates (1.0.0-rc2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Insert
it: Inserisci

en: Theme
it: Tema

en: Clone
it: Clona

en: Filters
it: Filtri

en: Themes
it: Temi

en: Apply
it: Applica

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Machine-readable name
it: Nome ad uso interno

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
