Twig UI Templates (1.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Insert
mn: Оруулах

en: Theme
mn: Загвар

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
