Twig UI Templates (1.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Insert
pl: Wstaw

en: Theme
pl: Skórka

en: Clone
pl: Klonuj

en: Filters
pl: Filtry

en: Template
pl: Szablon

en: Themes
pl: Skórki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
