Twig UI Templates (1.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Apply
ug: قوللىنىش
