Twig UI Templates (1.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Themes
am: ገጽታዎች
