Twig UI Templates (1.0.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Theme
bs: Tema

en: Clone
bs: Klon

en: Filters
bs: Filteri

en: Themes
bs: Teme

en: Apply
bs: Primjeni
