Twig UI Templates (1.0.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Theme
cy: Thema

en: Clone
cy: Clôn

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Themes
cy: Themâu

en: Apply
cy: Ceisio
