Twig UI Templates (1.0.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Theme
el: Θέμα

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα
