Twig UI Templates (1.0.0) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Insert
es: Insertar

en: Theme
es: Tema

en: Clone
es: Clonar

en: Filters
es: Filtros

en: Template
es: Plantilla

en: Template name
es: Nombre de la plantilla

en: Themes
es: Temas

en: Apply
es: Aplicar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Template Name
es: Nombre de Plantilla

en: Machine-readable name
es: Nombre de sistema

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: Clone of @label
es: Copia de @label
