Twig UI Templates (1.0.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Insert
is: Setja inn

en: Theme
is: Þema

en: Clone
is: Klóna

en: Filters
is: Síur

en: Template
is: Sniðmát

en: Apply
is: Virkja

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
