Twig UI Templates (1.0.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Themes
kk: Темалар
