Twig UI Templates (1.0.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
