Twig UI Templates (1.0.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Theme
oc: Tèma

en: Select a theme
oc: Seleccionar un tèma

en: Clone
oc: Clonar

en: Filters
oc: Filtres

en: Template
oc: Modèl

en: Themes
oc: Tèmas

en: Apply
oc: Aplicar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
