Twig UI Templates (1.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау
