Twig UI Templates (1.0.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Insert
ro: Inserare

en: Theme
ro: Temă

en: Clone
ro: Clonare

en: Filters
ro: Filtre

en: Template
ro: Șablon

en: Themes
ro: Teme

en: Apply
ro: Aplică

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Machine Name
ro: Nume mașină
