Twig UI Templates (1.0.1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Insert
ca: Insereix

en: Theme
ca: Tema

en: Clone
ca: Clona

en: Filters
ca: Filtres

en: Template
ca: Plantilla

en: Themes
ca: Temes

en: Apply
ca: Aplica

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Clone of @label
ca: Clon de @label
