Twig UI Templates (1.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Themes
ku: ڕووکارەکان
