Twig UI Templates (1.0.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Theme
lt: Tema

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Template
lt: Šablonas

en: Themes
lt: Temos

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
