Twig UI Templates (1.0.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Insert
lv: Ievietot

en: Theme
lv: Tēma

en: Clone
lv: Klonēt

en: Filters
lv: Filtri

en: Template name
lv: Veidnes nosaukums

en: Themes
lv: Tēmas

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
