Twig UI Templates (1.0.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Insert
nl: Invoegen

en: Theme
nl: Thema

en: Allowed themes
nl: Toegelaten thema's

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Template name
nl: Template-naam

en: Themes
nl: Thema's

en: Apply
nl: Toepassen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Twig template
nl: Twig-template

en: Clone of @label
nl: Kopie van @label
