Twig UI Templates (1.0.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Theme
ps: ویینه

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Themes
ps: ویینې

en: Apply
ps: تطبيقول
