Twig UI Templates (1.0.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Insert
sk: Vložiť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Clone
sk: Klonovať

en: Filters
sk: Filtre

en: Template
sk: Šablóna

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Apply
sk: Použiť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Machine Name
sk: Strojový názov
