Twig UI Templates (1.0.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Insert
sv: Infoga

en: Theme
sv: Tema

en: Clone
sv: Klona

en: Filters
sv: Filter

en: Template
sv: Mall

en: Template name
sv: Mallnamn

en: Themes
sv: Teman

en: Apply
sv: Applicera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Clone of @label
sv: Klon av @label
