Twig UI Templates (1.0.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Insert
tr: Ekle

en: Theme
tr: Tema

en: Clone
tr: Kopya

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Template
tr: Şablon

en: Template name
tr: Şablon adı

en: Themes
tr: Temalar

en: Apply
tr: Uygula

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: Clone of @label
tr: @label kopyası
