Twig UI Templates (1.0.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Insert
he: הוספה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Clone
he: שכפול

en: Filters
he: מסננים

en: Themes
he: עיצובים

en: Apply
he: החל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Machine Name
he: שם מכונה
