Twig UI Templates (1.0.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Theme
sl: Tema

en: Filters
sl: Filtri

en: Themes
sl: Teme

en: Machine name
sl: Strojno ime
